Monster Hunter Now

Популярний розробник мобільних ігор, компанія Niantic, відома своєю грою Pokemon GO, оголосила про запуск нового проекту доповненої реальності під назвою Monster Hunter Now.

Monster Hunter Now обіцяє вдосконалити досвід доповненої реальності, надаючи гравцям можливість досліджувати реальний світ у пошуках міфічних монстрів, ловити їх і битися з друзями та суперниками з усього світу. Гра також пропонує унікальні події, які відбуватимуться в різних частинах земної кулі, надихаючи гравців об’єднуватися і брати участь у масових битвах.

«Ми надихалися успіхом Pokemon GO і вирішили створити ще одну гру, яка дасть змогу людям взаємодіяти з реальним світом новими цікавими способами», — заявив представник компанії.

З моменту анонсу гри фанати по всьому світу вже почали обговорювати перші враження, а також діляться стратегіями та порадами.

Очікується, що Monster Hunter Now стане ще одним гігантським хітом для Niantic, з огляду на зростання популярності доповненої реальності та неослабний інтерес до монстро-тематики.

Посилання для загрузки гри на телефон. При створенні облікового запису не забудьте ввести реферальний код (Referral code) 62TFXR6H, щоб отримати винагороду або подарунок:

  • Paintball x 2
  • Potion x 3
  • Zenny x 1000

Monster Hunter Now Ukraine — також є чат гравців в телеграм, де можно поспілкуватися про гру, та скоординувати групові бої проти монстрів в так званих Party.

До 12 жовтня 2023 року треба встигнути ввести промокод або Offer Redemption Code: MHN5M та отримати:

  • 5,000 Zenny
  • Paintball×2

Промокод вводити на сторінці https://store.monsterhunternow.com/offer-redemption. Заходити через VPN, бо для українських користувачів онлайн магазин Monster Hunter Now не працює.